WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

AutoMaks Rent, czyli wynajem długoterminowy, to doskonała alternatywa dla leasingu. Długoterminowy wynajem aut to coraz powszechniejsza usługa, dominująca nad leasingiem. Elastyczność, komfort i pełna obsługa – w tych kilku słowach najlepiej scharakteryzować można usługę długoterminowego wynajmu aut w AutoMaks.

Wynajem długoterminowy – zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych, to opcja, która idealnie sprawdza się przy konieczności wypożyczenia pojazdu na okres powyżej 30 dni. Wszystko odbywa się bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów, związanych z przyjmowaniem na siebie zobowiązań w postaci leasingu lub kredytu. Wynajem aut w AutoMaks to najlepsza alternatywa dla pozostałych form finansowania pojazdów!

Wynajem długoterminowy w naszej firmie umożliwia łatwy dostęp do nowej, w pełni wyposażonej floty pojazdów. Decydując się na wynajem samochodów w AutoMaks zapewniasz sobie przede wszystkim dużą oszczędność kosztów, komfort i bezpieczeństwo, a także obsługę na najwyższym poziomie!

Firma AutoMaks z siedzibą w Szczecinie oferuje długoterminowy wynajem samochodów w oparciu o przejrzyste warunki najmu oraz ograniczone do minimum procedury administracyjne. W AutoMaks otrzymasz pełen pakiet ubezpieczeń (OC, AC, 24h Assistance), kompleksową obsługę techniczną, a także sezonową wymianę opon. Nie musisz martwić się kosztami eksploatacji i amortyzacji pojazdu!

Wynajem długotrwały to atrakcyjna propozycja, która umożliwia firmom szybkie i łatwe odnowienie bądź rozbudowę floty samochodowej. Istotną zaletą długoterminowego wynajmu samochodów jest fakt, iż może on poprawić kondycję finansową firmy oraz ułatwić utrzymywanie jej płynności. Długoterminowy wynajem aut to nie tylko korzyści podatkowe, ale i możliwość łatwego zaplanowania wydatków związanych z utrzymywaniem floty w danym okresie.

Wynajem długoterminowy to świetna alternatywa dla leasingu – niższe opłaty, szeroka oferta floty, brak dużego obciążenia finansowego oraz zmniejszenia zdolności kredytowej, duża elastyczność, a przy tym pełen komfort i wygoda! Długoterminowy wynajem aut po prostu się opłaca.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą AutoMaks!