OFERTA DLA FIRM

AutoMaks to zaufany partner w biznesie. 10 lat doświadczenia na rynku pozwoliło na nawiązanie współpracy z wieloma przedsiębiorstwami w Polsce jak i za granicą. Oferujemy kompleksową obsługę floty w Państwa firmie.

W jednej opłacie miesięcznej zawieramy wynajem, ubezpieczenie, pełną obsługę serwisowo-szkodową (24 godziny na dobę, 365 dni w tygodniu), sezonową wymianę opon (współpracujemy z mobilną wulkanizacją – wymieniamy opony w dowolnym miejscu) oraz auto zastępcze na czas awarii.

Nasz doświadczony zespół służy pomocą, wiedzą i doradztwem w celu zminimalizowania kosztów obsługi floty firmowej oraz zapewnienia maksymalnego spokoju przy obsłudze floty firmowej.

Skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy jeszcze zaoferować!

Nasza flota, licząca około 85 pojazdów, składa się z aut osobowych i dostawczych, renomowanych marek.

Oddajemy do dyspozycji auta miejskie (klasa A i B), komfortowe samochody klasy średniej (klasa C, C+ i D), przestronne, uniwersalne auta klasy VAN oraz 9-osobowe pojazdy w najdłuższych wersjach nadwoziowych.

Dla większych potrzeb oferujemy auta dostawcze o kubaturze od 5 m3 aż do 17m3. W naszej flocie znajdziemy auto na każdą potrzebę.

Jednakże jesteśmy otwarci na różne potrzeby naszych Klientów i jesteśmy poszerzyć naszą flotę o interesujące Państwa samochody.

Wszystkie nasze pojazdy są bogato wyposażone, regularnie serwisowane, czyszczone, odkażane, zawsze gotowe do drogi!

Jesteśmy gotowi spotkać się z Państwem i przedstawić nasze pozostałe atuty.