LOTNISKO SZCZECIN – GOLENIÓW

Dla klientów, którzy przybywają do Polski i lądują na lotnisku Goleniów / Szczecin, mamy bardzo atrakcyjną ofertę wynajmu samochodów osobowych.

Oferujemy szeroką gamę marek i modeli, wśród których każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Dla naszych klientów, którzy przybywają na lotnisku Szczecin – Goleniów, polecamy sprawdzenie naszej oferty i zarezerwowanie wybranego pojazdu.

Gwarantujemy, że zarezerwowany samochód znajdzie się na lotnisku o dowolnej, wyznaczonej przez Państwa porze. Stawiamy na solidność i zapewniamy, że to my zawsze czekamy na klienta, a nie odwrotnie, dlatego korzystający z naszych usług są zawsze zadowoleni.

Polecamy zarówno samochody osobowe (również w wersji kombi), dostawcze, jak i ośmio– oraz dziewięcioosobowe busy dla całej rodziny lub grupy znajomych. Auta z naszej floty są wyłącznie nowe, w doskonałym stanie technicznym i odpowiednio wyposażone, tak aby zapewnić Państwu wygodną i komfortową podróż.

Jeżeli zależy Państwu na profesjonalnej obsłudze oraz na punktualności, to zachęcamy do skorzystania z naszego wynajmu samochodów! Zadbamy o to, by każdy szczegół naszego wynajmu samochodów na lotnisku Goleniów / Szczecin w pełni odpowiadał Państwa oczekiwaniom.

Podstawienie pojazdu na lotnisko 100

Posiadamy przenośny terminal płatniczy, umożliwiający dokonanie płatności na miejscu, w wybranej przez Państwa walucie.