Rent a car Szczecin

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie AutoMaks rent a car cieszy się uznaniem klientów już ponad 9 lat. W tym czasie nastąpił dynamiczny rozwój naszej firmy. Flota wypożyczalni samochodów stale się powiększa, a my jeszcze lepiej dostosowujemy nasze usługi do Państwa potrzeb, podchodząc indywidualnie do każdego klienta. Dzięki temu zapewniamy najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwo jazdy. Wypożyczalnia samochodów Szczecin AutoMaks oferuje tylko i wyłącznie nowe auta, które posiadają pełen pakiet ubezpieczeń (OC, AC, assistance). Ponieważ jakość jest dla nas priorytetem, maksymalnie po dwóch latach użytkowania odsyłamy nasze auta na „emeryturę” i zastępujemy je nowymi, które trafiają w Państwa ręce zawsze czyste, zadbane, w pełni sprawne i gotowe do jazdy.

Nasza flota składa się zarówno z samochodów osobowych, jak i dostawczych, wyposażonych w tempomat, bluetooth oraz fotele pneumatyczne, które ułatwiają podróż i sprawiają, że nawet jazda na długich i wymagających trasach jest przyjemna i komfortowa. Otrzymują Państwo samochód z pakietem ubezpieczeń, pełnym zbiornikiem paliwa i gwarancją obsługi technicznej 24h. Dla Państwa wygody oferujemy elastyczne warunki odbioru oraz zwrotu wynajętego pojazdu.

Rent a car AutoMaks to nowe auta, wysoka jakość i elastyczne warunki wynajmu!

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty lub od razu dokonaj rezerwacji. Poza godzinami otwarcia biura działamy niemalże całą dobę:
tel. 500 78 78 78
automaks@op.pl