Nasz cennik

Jeśli szukasz najlepszego wyboru i ceny wynajmu samochodów, nie szukaj dalej.

KLASA A
$od 99 zł
Bezpłatna dostawa pojazdów
Nawigacja GPS
Standardowy plan paliwa
Pomoc w razie awarii
Pełne ubezpieczenie
Zobacz naszą ofertę
KLASA B
$od 129 zł
Bezpłatna dostawa pojazdów
Nawigacja GPS
Standardowy plan paliwa
Pomoc w razie awarii
Pełne ubezpieczenie
Zobacz naszą ofertę
KLASA C
$od 150 zł
Bezpłatna dostawa pojazdów
Nawigacja GPS
Standardowy plan paliwa
Pomoc w razie awarii
Pełne ubezpieczenie
Zobacz naszą ofertę

Aby wynająć pojazd w Automaks, należy skontaktować się telefonicznie pod nr telefonu 500787878, wysłać wiadomość na adres mailowy automaks@op.pl, bądź też odwiedzić nasze biuro osobiście.

Tak, oprócz samochodów osobowych, mamy w ofercie również szeroką gamę pojazdów dostawczych. Dopasujemy wielkość auta indywidualnie do potrzeb klienta.

Tak, obowiązują limity kilometrów. Jednak można je znieść, dokonując wyższej opłaty dobowej, bądź dopłacając za każdy kilometr.

Do wynajmu samochodu niezbędne jest ważne prawo jazdy i dowód tożsamości. Przy płatności kartą, należy ją również mieć przy sobie.

Należy zwrócić pojazd z takim samym stanem paliwa, jaki był w chwili odebrania samochodu. Jest wskazany również na protokole zdawczym.

Wszelkie mandaty opłaca kierowca, który w danym czasie kierował samochodem. Weryfikacja osoby będzie bezproblemowa, dzięki protokołom wynajmu: zdawczemu i odbiorczemu.

Tak, wszystkie samochody posiadają obowiązkowe ubezpieczenie OC właściciela pojazdów mechanicznych, assistance i Autocasco.

Tak, wystarczy poinformować kierowcę, który skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia dokładnego miejsca odbioru pojazdu.

Okres wynajmu auta można wydłużyć, pod warunkiem, że konkretny pojazd nie został już zarezerwowany przez innego klienta. Prosimy o wcześniejszy kontakt, aby móc ustalić przedłużenie najmu.

Tak, nasz kierowca może zarówno podstawić jak i zabrać auto z lotniska Szczecin - Goleniów. Wystarczy wyrazić taką prośbę przy składaniu zamówienia na wynajem pojazdu.

Wynajem samochodów osobowych i dostawczych

Firma Auto Maks Szczecin to wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych. Cechujemy się najwyższą jakością – wszystkie nasze auta są nowe, a obsługa zawsze odbywa się na najlepszym poziomie. Oferujemy elastyczne warunki i atrakcyjne ceny – nieważne, czy chcesz wynająć pojazd na dzień, czy na miesiąc – zaproponujemy najkorzystniejszą, indywidualnie dobraną ofertę. Kompleksowo obsługujemy floty firmowe, firmy kurierskie, a także wspieramy klientów w ubezpieczaniu ich własnych pojazdów – nasz przedstawiciel dojedzie w każde wybrane przez klienta miejsce w Szczecinie.

Wynajem samochodu krótkoterminowy

Dużym zainteresowaniem cieszy się wypożyczanie samochodów krótkoterminowo, czyli do 30 dni. Gdy trzeba oddać auto do warsztatu na kilka dni lub gdy szykuje się wyjazd w więcej niż 5 osób, najem pojazdu okazuje się być idealnym rozwiązaniem. Dzięki temu, iż posiadamy szeroki wachlarz samochodów, o zróżnicowanych gabarytach i specyfikacjach, każdy może dobrać konkretny model dla siebie. Także turyści przyjeżdżający do naszego miasta bądź przedsiębiorcy będący w podróżach służbowych, znajdą w naszej wypożyczalni pojazd wybranej klasy. Jest to też opcja dla osób nie posiadających na co dzień samochodu, korzystających z tego środka komunikacji w wyjątkowych okolicznościach. Nasi stali klienci zawsze mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. 

Wynajem samochodu na weekend

Do wynajmu krótkoterminowego zaliczamy wypożyczenie pojazdu na weekend. W ofercie posiadamy bardzo korzystne promocje związane z najmem auta od piątku do poniedziałku. Jest to idealna opcja na wyjazd, np. na city break, czy na zjazd na uczelni w innym mieście. Sprawdzi się także podczas dojazdów na spotkania w trakcie delegacji służbowej w Szczecinie. Oferta obejmuje bardzo korzystne godziny: samochód można odebrać już o godzinie 16 w piątek, a oddać na spokojnie w poniedziałek do 9. Dzięki temu nie “ucieka” ani chwili z wolnego weekendu. Wynajęcie samochodu w naszej wypożyczalni to zawsze minimum niezbędnych formalności, dzięki cały proces przebiega bardzo sprawnie.

Długoterminowe wypożyczenie samochodu

Wielu przedsiębiorców szukając firmowego pojazdu, decyduje się na leasing. Jest to alternatywa dla zakupu ruchomości, jednak wiąże się z dodatkowymi wydatkami. Oprócz comiesięcznej raty, leasingobiorca ponosi koszty ubezpieczenia OC, AC i Assistance, przeglądów serwisowych, przeglądów na stacji kontroli pojazdów itd. Zamiast tej formy finansowania, coraz częściej właściciele firm decydują się na długoterminowe wypożyczenie pojazdów, tj. przekraczające 30 dni. Kierowca może wybrać auto z naszej floty dostosowując swój wybór do realnych potrzeb, nie ponosząc przy tym kosztów związanych z ubezpieczeniem, obsługą techniczną czy sezonową wymianą opon. Dodatkowo, przedsiębiorca zyskuje korzyści podatkowe i nie zmniejsza swojej zdolności kredytowej. Wszystko to w korzystnych cenach, bez dodatkowych kosztów i nerwów.

Odbiór wypożyczonego auta na lotnisku

Dla klientów przylatujących do portu lotniczego Szczecin – Goleniów przygotowaliśmy specjalną usługę podstawienia samochodu na lotnisko. Gwarantujemy punktualność i zadowolenie z tej usługi – auto będzie czekało bez względu na opóźnienia, niezależne od klienta. Polecamy zapoznać się z całą flotą naszych pojazdów i dopasować konkretny model pod swoje potrzeby. Czy ma to być bus, kombi, a może samochód dostawczy? Wszystko zależy od ilości bagaży, liczby uczestników przelotu oraz zapewnienia komfortu pasażerom. Cena za podstawienie samochodu jest atrakcyjna i o wiele bardziej opłacalna niż inne formy powrotu z lotniska.

Obsługa flot firmowych

Od lat zajmujemy się obsługą flot firmowych. Dzięki temu, iż w naszej flocie posiadamy zarówno auta osobowe różnych klas – miejskie klasy A i B, komfortowe klasy C, C+ i D, jak i dostawcze o kubaturze od 5m3 do 17m3, jesteśmy w stanie spełnić wymagania przedsiębiorstw z różnych branż, o różnych potrzebach. Jesteśmy również elastyczni, co do oferowanych pojazdów – możemy poszerzyć naszą ofertę o wybrane i poszukiwane modele. W miesięcznej opłacie zawieramy ubezpieczenie, obsługę serwisową, sezonową wymianę opon oraz auto zastępcze na wypadek awarii. Nie występują już żadne dodatkowe koszty, dzięki czemu przedsiębiorcy nie muszą martwić się dodatkowymi formalnościami i sprawami.

Wypożyczanie pojazdów dla firm kurierskich

Firmy kurierskie to specyficzny rodzaj działalności, wymagający przede wszystkim pojemnych i sprawnych technicznie pojazdów. Dla takich przedsiębiorstw przygotowaliśmy specjalną ofertę na małe i duże samochody dostawcze. W przypadku stałej współpracy chętnie zaproponujemy jeszcze korzystniejsze warunki.